Projektowanie wnetrz

Firma Art Deco oferuje Państwu swoją wiedzę, doświadczenie i wyobraźnię proponując różne formy współpracy przy aranżacji i projektowaniu wnętrz prywatnych, począwszy od jednorazowych konsultacji po kompleksową obsługę inwestycji w imieniu klienta.

Zakres oferowanych usług:
 • KONSULTACJA DOTYCZĄCA ROZMIESZCZENIA PRZESTRZENNEGO POMIESZCZEŃ
 • PROJEKT PODSTAWOWY
 • PROJEKT KOMPLEKSOWY
 • PROJEKT ROZMIESZCZENIA ELEKTRYKI
 • NADZÓR AUTORSKI
To od Państwa oczekiwań zależy zakres usług naszej firmy, z których zechcecie Państwo skorzystać. Chcąc dostosować, zarówno sam projekt, jak i zakres koniecznych konsultacji, do gustu i wymagań naszych klientów, pozostajemy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby. Mając świadomość, iż nawet najlepszy projekt bez właściwego wykonania i dozoru może nie dać pożądanych efektów, oferujemy naszym klientom nie tylko usługę nadzoru autorskiego ale również możliwość skorzystania ze sprawdzonych ekip wykonawczych, producentów i dystrybutorów.

KONSULTACJA DOTYCZĄCA ROZMIESZCZENIA PRZESTRZENNEGO POMIESZCZEŃ

W ramach powyższej konsultacji proponujemy Państwu rzuty każdego z pomieszczeń z rozmieszczeniem przestrzennym układu mebli, najbardziej optymalnego rozwiązania.

PROJEKT PODSTAWOWY

Projekt podstawowy  jest usługą polegającą na opracowaniu propozycji zmian układu przestrzennego, pod względem funkcji oraz estetyki. Przygotowana zostaje w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania Inwestora, omówione podczas wstępnego spotkania konsultacyjnego. Oferta dotyczy tych z Państwa, którzy niezależnie wybiorą meble, materiały wykończeniowe a nasza firma dobierze kolorystykę oraz rozmieszczenie przestrzenne wnętrza.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Na etapie projektu kompleksowego przygotowujemy dla Państwa dokumentację dotyczącą:
 • podziału funkcjonalno-komunikacyjnego pomieszczeń oraz układ mebli (wbudowanych oraz wolnostojących),
 • projekt ułożenia okładzin podłogowych (zawiera wybrane materiały wykończeniowe),
 • projekt sufitów (zawiera w szczególności przekroje sufitów podwieszanych z uwzględnieniem wszystkich elementów wbudowanych, głośników, etc.)
 • wytyczne do rozplanowania elementów instalacji elektrycznej (m.in. punktów świetlnych) i BMS (zintegrowany system zarządzania domem)
 • projekt autorskich i nietypowych elementów stolarskich wykonywanych na indywidualne zamówienie,
 • schematy detali kamieniarskich, szklarskich oraz ślusarskich wykonywanych na indywidualne zamówienie, m.in. schody, balustrady, zabudowy kominków
 • wybór drzwi wewnętrznych lub ich projekty do wykonania na indywidualne zamówienie,
 • zestawienie materiałów wykończeniowych oraz elementów wykorzystanych przy aranżacji m.in. armatura łazienkowa, sanitariaty, urządzenia kuchenne
 • kolorystyka pomieszczeń
 • dobór wszystkich dekoracji okiennych oraz zagospodarowanie florystyczne pomieszczeń


Projekt kompleksowy zawiera nie tylko dokumentację techniczno - wykonawczą, ale również wizualną część projektu

Każde wnętrze powinno cechować się niepowtarzalnym klimatem. W pełni oddawać styl i upodobania mieszkańców. Jednak projektowanie wnętrz bez posiadania odpowiednich kwalifikacji nie jest proste. Niełatwo stworzyć funkcjonalne pomieszczenie i gustownie je urządzić. Dlatego takie zadanie najlepiej powierzyć specjalistom, którym nieobca jest aranżacja wnętrz. Warszawa, miasto, w którym znajduje się nasze studio, ma ogromne zapotrzebowanie na profesjonalistów, dla których nie ma nic bardziej ekscytującego od projektowania wnętrz. Nasza firma współpracuje z takimi pasjonatami, których wieloletnie doświadczenie w branży, wiedza i kreatywne pomysły pozwalają zaoferować klientom kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz i autorskiego nadzoru. Funkcjonalne rozwiązania pojawiające się w naszych projektach pozwalają na lepsze i estetyczniejsze zagospodarowanie przestrzeni. Nasi wyspecjalizowani fachowcy nie tylko wykonują projekty wnętrz. Warszawa ma wymagającą klientelę, dlatego oprócz podstawowych usług, proponujemy także kompleksowe. W ramach takich działań przygotowujemy szczegółową dokumentację dotyczącą wielu aspektów projektu. Między innymi podział funkcjonalno-komunikacyjny pomieszczeń, z uwzględnieniem odpowiednich mebli, projekty sufitów, zwłaszcza tych podwieszanych i inne rodzaje dokumentacji techniczno-wykonawczej. Na życzenie klientów przygotowujemy również materiały wykończeniowe wraz ze specyfikacją czy schematy rozplanowania elementów instalacji elektrycznej. Odpowiednia aranżacja wnętrz jest żmudnym i odpowiedzialnym zajęciem, wykonać ją może jednie doświadczony projektant wnętrz. Warszawa ma jednak firmę, która sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

NADZÓR AUTORSKI

W ramach nadzoru odwiedzamy plac budowy nadzorując poprawność wykonania projektu. Rozwiązujemy również na bieżąco problemy powstałe na budowie.
Copyright © 2016 Artdeco   Polityka Cookies
created by Projektowanie stron www, strony internetowe Warszawa