Meble

Oferta
Nowoczesne  oraz klasyczne wnętrza wymagają starannie dopracowanych detali, dlatego rezygnujemy z gotowych rozwiązań, aby całe wnętrze było spójne zarówno w sensie formy jak i kolorystyki. Firma Art.deco wychodząc na przeciw klientom oferuje pełen zakres usług projektowania i produkcji mebli. Jesteśmy w stanie stworzyć każdego rodzaju mebel który będzie spełniał wszystkie niezbędne funkcje do ergonomicznego rozmieszczenia przestrzeni.

W naszej ofercie posiadamy:
  • PROJEKTY MEBLI KUCHENNYCH
  • MEBLE KUCHENNE
  • ŁAZIENKOWE
  • SZAFY
  • GARDEROBY
  • MEBLE BIUROWE
  • GABLOTY
  • KOMODY
  • AUTORSKIE PROJEKTY MEBLI
  • SPRZEDAŻ SPRZĘTU AGD

Dla Twojej wygody jesteśmy gotowi wykonać projekt oraz wycenę jedynie w oparciu o współpracę on-linę. Wystarczy że prześlesz nam projekt, wizualizację lub szczegółowy opis wymarzonych mebli a my wycenimy ich koszt produkcji w naszej firmie. Nie zwlekaj! napisz do nas, a my wykonamy dla Ciebie wizualizację kuchni w 3D GRATIS!
Możemy wykonać dla Ciebie sam projekt mebli kuchennych, meble możesz zamówić w późniejszym terminie.


Gotowe meble, dostępne w sklepach, zwykle nie wyróżniają się niczym szczególnym. Ich producenci sięgają po sprawdzone, sztampowe rozwiązania, które zazwyczaj odpowiadają gustom większości klientów. Gotowym meblom brakuje niepowtarzalnego, oryginalnego charakteru, które mają meble robione na wymiar zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami indywidualnego klienta. Dla osób, które lubią otaczać się sprzętami o nowoczesnych, niebanalnych formach i kształtach, najlepszym rozwiązaniem będą meble na wymiar. Warszawa jest miastem, gdzie można znaleźć projektantów, dla których ich praca jest pasją, a wychodzące spod ich ręki projekty, w pełni pokrywają się z oczekiwaniami klientów. Nasza firma opiera się właśnie na takich, sprawdzonych specjalistach. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W naszej pracowni powstają projekty i koncepcje ściśle związane z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta, idealnie harmonizujące z jego wizją na aranżację wnętrza.  Projektowane przez nas meble na zamówienie cechują się oryginalnym wzornictwem i są niezwykle funkcjonalne. Wykorzystujemy każdy centymetr powierzchni, aby praktycznie zagospodarować przestrzeń pomieszczenia, w którym znajdować się będą zaprojektowane przez nas meble. Przygotowane przez nasz zespół wizualizacje 3D, wiernie oddają wszystkie szczegóły i detale projektu. Dzięki temu klient już na początkowym etapie ma dokładne wyobrażenie, jak będą finalnie prezentowały się meble w konkretnym pomieszczeniu i może zasugerować ewentualne poprawki lub zaakceptować projekt.


 

Jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji pod nr tel. 694 912 133
adresem e-mail: meble@artdecopojekt.pl
lub w naszym studiu mebli w Warszawie przy ul. Bora-Komorowskiego 56c lokal U12

Serdecznie ZAPRASZAMY
Copyright © 2016 Artdeco   Polityka Cookies
created by Projektowanie stron www, strony internetowe Warszawa